אתר העור הישראלי
 

סבוריאה, רוזציאה ואקנה

הפחתת תופעות לוואי של רואקוטאן על ידי טיפול מקביל באור כחול (פוטותרפיה).

מחקר חדש של ד"ר נטלי פורנייר, מומחית מובילה למחלות עור מצרפת, שהוצג בכנס של האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה מראה מצרפת מראה ששימוש במקביל באור כחול (פוטותרפיה) בזמן טיפול רואקוטאן מפחית חלק מתופעות הלוואי של הרואקוטאן.

INTENSIF™של EndyMed - טיפול חדשני לצלקות אקנה שקועות וקמטים עמוקים.

ידית חדשנית, INTENSIF, מאפשרת שימוש במיקרו-מחטים - קוטר 300 מיקרון כל אחת וגלי רדיו , חימום בעומק הדרמיס ללא צריבה של שטח העור. הטיפול הוכח כיעיל במיוחד לטיפול בצלקות שקועות של אקנה וקמטים עמוקים ללא כאבים מהותיים אוסיכונים הכרוכים בפילינג כימי או פילינג לייזר.

טיפול דרך האינטרנט יותר יעיל בטיפול בתופעת האקנה בקרב בני נוער

בני נוער הסובלים מפצעי אקנה היו מחויבים בתדירות גבוהה יותר לטיפול שנרשם עבורם כאשר השתתפו בסקר אינטרנטי", כך עולה ממחקר שערך לאחרונה המומחה לרפואת עור, פרופ' סטיב פלדמן.

פילינג- הפסקת הצהרים להבהרת כתמים ורענון העור

חלק גדול של נזקי השמש, חספוס העור והצטברות הפיגמנט קורים בחלקים העליונים של העור. להשגת תוצאות מהירות יותר בטיפול בכתמי וקמטי עור עדינים מומלץ לעתים קרובות לבצע פילינג (קילוף כימי) של העור. כיצד ניתן להפחית כתמים ב 2 -3 טיפולים קצרים ללא אובדן ימי עבודה וסיכונים ?

חולים יכולים לשלוט ב באקנה וברוזציאה באמצעות בחירה נכונה של חומרים קוסמטיים

מומחים עולמיים לרפואת עור טוענים כי באמצעות אבחון נכון, טיפול וטיפוח העור ניתן להפחית משמעותית את המטרד הכרוך במחלות האקנה רוזציאה, הידועה יותר בשמה "אקנה למבוגרים", התדירה יותר בקרב נשים.

להיפטר מאקנה באמצעות דיאטה דלת פחמימות

דו"ח מיוחד שפורסם באתר האינטרנט הרפואי WEBMD מגלה כי הפחתת צריכת מזונות המכילים פחמימות עשויה לשפר מצבי אקנה, זאת באמצעות שליטה בכמויות הגלוקוזה.

איך תוספי מזון ותזונה נכונה יכולים למנוע אקנה ??

לאחרונה מתרבים המחקרים המעידים על קשר בין החרפה ב"אקנה" – פצעי בגרות, על רקע של תזונה לא מתאימה. מתברר שבני נוער הניזונים על התזונה הבסיסית של בשר וגרעינים במלוקטים בטבע כמעט ואינם לוקים באקנה. בכתבה הבאה....

מה היא הרוזציאה Rosacea ??

המכונה לעיתים גם אקנה של הגיל המבוגר,שכיחה בעיקר באנשים עם עור בהיר ומופיעה לרוב אחרי גיל 30. בהתחלה יש לרוב אודם על הלחיים, המצח והסנטר.בהמשך החיים יכולים להתפתח באותם אזורים פצעונים קטנים דמויי אקנה ונימיות דם מורחבות Cuprose .

בוטוקס וחומרי מילוי לקמטים

זריקות "פלא" מסוג בוטוקס, וחומרי מילוי חדשים מאפשרים לנו סוף סוף להפחית מעומקם של הקמטים. כיצד הם עובדים, יתרונות וחסרונות בכתבה הבאה...

האתר מוגן בזכויות יוצרים.

אין להעתיק או לשכפל כל מידע המופיע באתר ללא אישור בכתב מחברת רשיונל מיינד.
טיפול חדשני לשיפור צלקות אקנה
טיפול חדשני היעיל לשיפור צלקות אקנה שקועות זכה לאחרונה לאישור ה FDAהאמריקאי. לפרטים לגבי הטיפול ניתן לפנות לד"ר הרט 1700700723
רופאי עור מומחים בנו בשבילך מערכת אבחון וייעוץ מיידי לטיפול באקנה Online
מערכת MDacne נבנתה על ידי רופאי עור מומחים בעלי עשרות שנות ניסיון בטיפול באקנה ומומחים מובילים באינטליגנציה מלאכותית ומערכות מחשוב מתקדמות. על ידי ניתוח מצב האקנה האישי שלך המערכת מתאימה לך תוכנית טיפולית אישית. את רוב ההמלצות תוכל ליישם מיידית ומרשמים לתרופות תוכל לקבל במידת הצורך מרופא המשפחה.
"די לאקנה- דרכו של דרמטולוג לטפל בעור"- ספר חדש באנגלית עם טיפים לטיפול באקנה
ספרו הדיגיטלי החדש באנגלית , של עורך אתר האקנה- ד"ר יורם הרט- מומחה למחלות עור ואקנה, מבהיר את הסיבות להיווצרות הפצעונים בנערות ותקופת הבגרות ומפרט כללי "עשה ואל תעשה" שימושיים, בנוסף לשיטות וטיפים מחדר הרופאים.
טיפול פוטותרפי לאקנה - עלייה מהירה בפופולאריות ברחבי העולם.
טיפול פוטותרפי מאפשר שיפור מהותי לאקנה הן בגיל ההתבגרות והן בגברים ונשים מעל גיל 20. לפרטים נוספים באתר האקנה הישראלי.
טיפול פוטודינמי להסרת נגעי שמש והצערת העור ללא ניתוח
פיתוחים חדשניים של חומרים ומקורות אור מיוחדים מאפשרים היום להסיר נגעי עור בצורה סלקטיבית ללא נזק מהותי לעור הבריא. לפרטים על חידושים בתחום הטיפול הפוטודינמי להצערת העור ולהסרת נזקי שמש ללא ניתוח.
אתר עם מידע על עור באנגלית
לדוברי האנגלית - אתר חדש עם מידע וטיפים על טיפול בעור. www.skintricks.com
מבצע מיוחד למוצרים נגד סבוריאה !!
ה Sebacare100 הוא מוצר חדשני המאפשר הקלה ומניעה של אודם בצידי האף בין הגבות ובקרקפת ללא שימוש בסטרואידים. מחיר מיוחד בחנות האתר !!
© כל הזכויות שמורות לאתר העור הישראלי
דרונט בניית אתרים