מי אנחנו?

אתר העור הישראלי הוא היחיד בארץ שמוקדש כולו למניעה וטיפול במחלות עור, שיער וציפורניים. האתר הושק כדי לאפשר לסובלים מתופעות לקבל את המידע העדכני ביותר להבנת הגורמים ודרכי הטיפול במצבם.

בנוסף לתיאור עקרונות הבסיסים לשמירה על בריאות העור והשיער והטיפולים המקובלים והחדשים במחלות העור השונות קיימת התייחסות נרחבת לבעיות של נשירת שיער, טיפול בעור התינוק והטיפולים החדשים להצערת העור בינהם סוגי פילינג שונים הבהרת כתמים, זריקות בוטוקס וחומרי מילוי להעלמת כתמי עור.

Dr. Yoram Harth

עורך האתר:

ד”ר יורם הרט, בוגר בהצטיינות של בית הספר לרפואה ע”ש סאקלר, באוניברסיטת תל-אביב, בוגר התמחות ברפואת עור במחלקת העור של המרכז הרפואי רמב”ם ולשעבר רופא בכיר במרכז רפואי רמב”ם, חוקר חבר במחלקת העור של אוניברסיטת קולומביה בניו-יורק, ומחבר מאמרים מדעיים רבים וספרים לקהל הרחב בנושאי עור.

ד”ר הרט הוא מחלוצי הטיפול הפוטודינאמי במחלות עור בארץ ומפתח השיטה לטיפול באקנה בעזרת אור (פוטותרפיה). ד”ר הרט מוזמן להרצות לעיתים קרובות ברחבי העולם בתחומי התמחותו: אקנה, טיפול פוטותרפי במחלות עור שונות (פסוריאזיס וויטיליגו) ושיטות חדשניות להצערת העור בעזרת חומרים כימיים ולייזרים.

ד”ר הרט הוא גם העורך של אתר האקנה הישראלי :
האתר היחיד בארץ המוקדש לשיטות למניעה וטיפול באקנה (פצעי בגרות).

ד”ר הרט מקבל מטופלים ליעוץ וטיפול במחלות עור ואקנה באופן פרטי :

קביעת תורים מיידית באינטרנט:
תור למרפאתו הפרטית של ד״ר הרט

מרכז רפואי הנדיב מדיקל, רחוב הנדיב 71, הרצליה.
(קומת קרקע להמשיך עד קצה המסדרון).

https://www.Tderm.com

קביעת תור במענה טלפוני ממוחשב:  טל. ‭0539956640

אימייל:  skin58@gmail.com

לפרטים נוספים על קביעת פגישה ליעוץ ורשימת פרסומים מדעיים של ד”ר הרט.

* המידע באתר אינו אמור להחליף ביקור אצל רופא אלא לשפר את ההבנה של מחלות העור השונות. הטיפולים המתוארים באתר אינם מהווים המלצות לטיפול בחולה הבודד אלא תיאור כללי של הטיפולים המקובלים. לאבחנה וטיפול מופנה כל אחד לבדיקה ויעוץ של רופא עור מומחה שהוא המוסמך היחיד להתייחס ולטפל במגוון האדיר של מחלות העור וביטוייהן השונים.

האתר מוגן בזכויות יוצרים. אין להעתיק או לשכפל כל מידע המופיע באתר ללא אישור בכתב מחברת רשיונל מיינד.

ד״ר יורם הרט – פרסומים מדעיים