אתר העור הישראלי
 

זיהומים, יבלות וכינים

לילד יש פריחה ? - המדריך המהיר !!

רוב מחלות הילדים מתאפיינות בתפרחות על העור. בכתבה הבאה מדריך מהיר על ההבדלים בין המחלות השונות.

כינים - כל מה שרציתם לדעת !!

הכינים הן חרקים קטנים חסרי כנפיים בגודל של 1-2 מ"מ, המלווים את האדם מראשית האנושות. מחלקים את הכינים על פי המקום בו הן נמצאות: כיני הקרקפת, כיני הגוף וכיני הבושת. איך למנוע ולטפל בכתבה הבאה...

כל מה שרצית לדעת על פיטיריאזיס רוזיאה Pityriasis Rosea !!

פיטיריאזיס רוזיאה היא מחלה משונה ומפתיעה. למרות שמה אין לה כל קשר לפטריות, היא אינה מדבקת ואינה מסוכנת. המחלה מתאפיינת בפריחה וורודה מיוחד במינה. לפרטים נוספים בכתבה הבאה...יבלות ויראליות

היבלות הוויראליות נגרמות על ידי ווירוסים מסוג שונים. רובם קשורות בוירוסים מקבוצת ה Human Papiloma Virus שכוללת 70 זנים שונים. היבלות שמופיעות בילדים אינם מסוכנות כלל ולא קשורות להפרעות באיברים פנימיים.

מה זה אימפטיגו ?

אימפטיגו Impetigo היא מחלה מדבקת שכיחה הנגרמת עקב חיידקים משני סוגים: סטרפטוקוקים וסטאפילוקוקים. אימפטיגו מתבטאת בצורה של גלדים דביקים בצבע דבש המופיעים לרוב על עור הפנים ובעיקר סביב פתחי הנחיריים והפה. פרטים בכתבה....

מולוסקום

מולוסקום הוא שם כללי ליבלות הנגרמות על ידי וירוס הנקרא מולוסקום קונטאגיוזום. Molluscum contagiosum. היבלות מופיעות ברוב המקרים בילדים המדביקים אחד את השני בבית או בגן.

הרפס מכל הסוגים

הוירוסים הם אורגניזמים קטנים הגורמים למחלות מסוגים רבים ושונים. אחד הוירוסים הגורמים למחלות בעור הוא וירוס ההרפס.מסוגים את וירוס ההרפס לשני סוגים:הרפס סימפלקס והרפס זוסטר.פרטים בכתבה...


גרדת

מחלת הגרדת(Scabies) שכיחה במיוחד אצל אנשים החיים בצפיפות בבתי אבות, בתי חולים ומחנות צבא. הצוות המטפל באנשים מבוגרים בבתי אבות או בני משפחה של חולים הם בעלי סיכוי גבוה להדבק במחלה.

זהירות חרקים!!!

מעל מיליון סוגים שונים ומשונים של חרקים חיים בעולמנו. חלקם אינו נוגע לרעה באיש, חלקם מציק ויש בהם העלולים לסכן חיי אדם. מודעות לאורח חייהם והרגליהם של החרקים השונים יכולה לעזור לנו להתגונן בפניהם וברוב המיקרים למנוע את העקיצות.

האתר מוגן בזכויות יוצרים.

אין להעתיק או לשכפל כל מידע המופיע באתר ללא אישור בכתב מחברת רשיונל מיינד.
טיפול חדשני לשיפור צלקות אקנה
טיפול חדשני היעיל לשיפור צלקות אקנה שקועות זכה לאחרונה לאישור ה FDAהאמריקאי. לפרטים לגבי הטיפול ניתן לפנות לד"ר הרט 1700700723
רופאי עור מומחים בנו בשבילך מערכת אבחון וייעוץ מיידי לטיפול באקנה Online
מערכת MDacne נבנתה על ידי רופאי עור מומחים בעלי עשרות שנות ניסיון בטיפול באקנה ומומחים מובילים באינטליגנציה מלאכותית ומערכות מחשוב מתקדמות. על ידי ניתוח מצב האקנה האישי שלך המערכת מתאימה לך תוכנית טיפולית אישית. את רוב ההמלצות תוכל ליישם מיידית ומרשמים לתרופות תוכל לקבל במידת הצורך מרופא המשפחה.
"די לאקנה- דרכו של דרמטולוג לטפל בעור"- ספר חדש באנגלית עם טיפים לטיפול באקנה
ספרו הדיגיטלי החדש באנגלית , של עורך אתר האקנה- ד"ר יורם הרט- מומחה למחלות עור ואקנה, מבהיר את הסיבות להיווצרות הפצעונים בנערות ותקופת הבגרות ומפרט כללי "עשה ואל תעשה" שימושיים, בנוסף לשיטות וטיפים מחדר הרופאים.
טיפול פוטותרפי לאקנה - עלייה מהירה בפופולאריות ברחבי העולם.
טיפול פוטותרפי מאפשר שיפור מהותי לאקנה הן בגיל ההתבגרות והן בגברים ונשים מעל גיל 20. לפרטים נוספים באתר האקנה הישראלי.
טיפול פוטודינמי להסרת נגעי שמש והצערת העור ללא ניתוח
פיתוחים חדשניים של חומרים ומקורות אור מיוחדים מאפשרים היום להסיר נגעי עור בצורה סלקטיבית ללא נזק מהותי לעור הבריא. לפרטים על חידושים בתחום הטיפול הפוטודינמי להצערת העור ולהסרת נזקי שמש ללא ניתוח.
אתר עם מידע על עור באנגלית
לדוברי האנגלית - אתר חדש עם מידע וטיפים על טיפול בעור. www.skintricks.com
מבצע מיוחד למוצרים נגד סבוריאה !!
ה Sebacare100 הוא מוצר חדשני המאפשר הקלה ומניעה של אודם בצידי האף בין הגבות ובקרקפת ללא שימוש בסטרואידים. מחיר מיוחד בחנות האתר !!
© כל הזכויות שמורות לאתר העור הישראלי
דרונט בניית אתרים