אתר העור הישראלי
 

ויטיליגו (בהקת)

מה היא מחלת הויטיליגו Vitiligo?

ויטיליגו Vitiligo היא מחלת עור שבה העור מאבד את הפיגמנט שלו (הצבע) ונוצרים כתמים לבנים בחלקי עור שונים. מקומות שכיחים הם הפנים, השפתיים, גב כפות הידיים ואיברי המין. למרות שאין עדיין ריפוי למחלה טיפולים חדשים יכולים להביא להחזרת הצבע לעור לפחות בחלק מהחולים.

שאלות שכיחות על ויטיליגו Vitiligo

האם ויטיליגו מדבק ? מדוע אין עדיין ריפוי למחלה ? מה הסיבה לויטיליגו ? מה הסיכויים של ילדי או נכדי לקבל ויטיליגו ? האם מותר לחשוף את נגעי הויטיליגו לשמש ? ועוד תשובות בכתבה...

קשת הטיפולים בויטיליגו - מאמר באנגלית

הטיפולים המקובלים בויטיליגו. סיכום קשת הטיפולים הקיימים החל מהסוואה באיפור ופוטתרפיה רגילה ב PUVA, דרך משחות וקרמים ניסיוניים וכלה בשיטות המתקדמות ביותר של רפיגמנטאציה בטיפול ממוקד בלייזר- מולטיקליר והשתלת מלנוציטים מתרביות רקמה.

האתר מוגן בזכויות יוצרים.

אין להעתיק או לשכפל כל מידע המופיע באתר ללא אישור בכתב מחברת רשיונל מיינד.
טיפול חדשני לשיפור צלקות אקנה
טיפול חדשני היעיל לשיפור צלקות אקנה שקועות זכה לאחרונה לאישור ה FDAהאמריקאי. לפרטים לגבי הטיפול ניתן לפנות לד"ר הרט 1700700723
רופאי עור מומחים בנו בשבילך מערכת אבחון וייעוץ מיידי לטיפול באקנה Online
מערכת MDacne נבנתה על ידי רופאי עור מומחים בעלי עשרות שנות ניסיון בטיפול באקנה ומומחים מובילים באינטליגנציה מלאכותית ומערכות מחשוב מתקדמות. על ידי ניתוח מצב האקנה האישי שלך המערכת מתאימה לך תוכנית טיפולית אישית. את רוב ההמלצות תוכל ליישם מיידית ומרשמים לתרופות תוכל לקבל במידת הצורך מרופא המשפחה.
"די לאקנה- דרכו של דרמטולוג לטפל בעור"- ספר חדש באנגלית עם טיפים לטיפול באקנה
ספרו הדיגיטלי החדש באנגלית , של עורך אתר האקנה- ד"ר יורם הרט- מומחה למחלות עור ואקנה, מבהיר את הסיבות להיווצרות הפצעונים בנערות ותקופת הבגרות ומפרט כללי "עשה ואל תעשה" שימושיים, בנוסף לשיטות וטיפים מחדר הרופאים.
טיפול פוטותרפי לאקנה - עלייה מהירה בפופולאריות ברחבי העולם.
טיפול פוטותרפי מאפשר שיפור מהותי לאקנה הן בגיל ההתבגרות והן בגברים ונשים מעל גיל 20. לפרטים נוספים באתר האקנה הישראלי.
טיפול פוטודינמי להסרת נגעי שמש והצערת העור ללא ניתוח
פיתוחים חדשניים של חומרים ומקורות אור מיוחדים מאפשרים היום להסיר נגעי עור בצורה סלקטיבית ללא נזק מהותי לעור הבריא. לפרטים על חידושים בתחום הטיפול הפוטודינמי להצערת העור ולהסרת נזקי שמש ללא ניתוח.
אתר עם מידע על עור באנגלית
לדוברי האנגלית - אתר חדש עם מידע וטיפים על טיפול בעור. www.skintricks.com
מבצע מיוחד למוצרים נגד סבוריאה !!
ה Sebacare100 הוא מוצר חדשני המאפשר הקלה ומניעה של אודם בצידי האף בין הגבות ובקרקפת ללא שימוש בסטרואידים. מחיר מיוחד בחנות האתר !!
© כל הזכויות שמורות לאתר העור הישראלי
דרונט בניית אתרים