אתר העור הישראלי
 

מחלות מין

זיבה - גונוריאה Gonorrhea:

הזיבה היא זיהום חריף בדרכי המין והשתן. המחלה נגרמת על ידי חיידק הנקרא Neisseria gonorrhea. ניתן לטפל במחלה בקלות בשלביה הראשונים אך אם מזניחים ולא מטפלים היא עלולה לגרום לסיבוכים מתמשכים.

סיפיליס (עגבת):

העגבת (סיפיליס Syphilis) היא מחלת מין הנגרמת על ידי חיידק שנקרא טרפונמה פאלידום treponema pallidum. טיפול בתחילת המחלה יכול לרפא את העגבת בקלות. חוסר טיפול מתאים עלול לגרום לאחר שנים לסיבוכים וסיכונים רבים.

מולוסקום

מולוסקום הוא שם כללי ליבלות הנגרמות על ידי וירוס הנקרא מולוסקום קונטאגיוזום. Molluscum contagiosum. היבלות מופיעות בילדים המדביקים אחד את השני בבית או בגן או באנשים צעירים לאחר הדבקה במגע מיני.

קונדילומות (יבלות וויראליות באזור הגניטאלי)

יבלות וויראליות באברי המין נגרמות על ידי ווירוסים מקבוצת ה HPV. בקבוצת ה HPV ה Human papiloma Virus יש מעל מאה זנים שונים של וירוסים.

הרפס גניטלי (בדרכי המין)

הרפס גניטלי (בדרכי המין) נגרם על ידי וירוס הנקרא הרפס סימפלקס Herpes simplex. לווירוס הזה שני סוגים. Type I שבדרך כלל גורם לפצעונים בשפתיים ובפנים ו Type II שבדרך כלל אחראי לנגעים מתחת לחגורה = דרכי המין. איך מאבחנים ואיך מתמודדים ??

כלמידיה ודלקות אחרות של השופכה Chlamydia & urethritis:

דלקת של השופכה מתבטאת בצריבה במתן שתן או הפרשה. הסיבות השכיחות הן חיידקי הגונוריאה והכלמידיה אך קיימים גם חיידקים ווירוסים אחרים היכולים לגרום לאותן התופעות.

קונדילומה (יבלות של אברי המין) בנשים

נגיף הפפילומה גורם למחלת הקונדילומה, שביטויה הנפוץ הוא גידול כרוביתי, אך לרוב היא בלתי נראית. התלונות השכיחות הן גרד, אי נוחות וכאב. יחודו של הנגיף היא יכולתו לגרום מלבד לדלקת באברי המין, גם למצבים טרום סרטניים וסרטניים.

הפרשות ודלקות נרתיק

הסיבה השכיחה ביותר לביקורי נשים אצל הגניקולוג היא הפרשות נרתיקיות. אבחנת המחולל וטיפול נכון בבעיה יכולים לפתור לרוב את האישה מן הטרדה הזאת ולחסוך ממנה ביקורים חוזרים ונשנים והתרוצצות מרופא אחד למשנהו.

האתר מוגן בזכויות יוצרים.

אין להעתיק או לשכפל כל מידע המופיע באתר ללא אישור בכתב מחברת רשיונל מיינד.
טיפול חדשני לשיפור צלקות אקנה
טיפול חדשני היעיל לשיפור צלקות אקנה שקועות זכה לאחרונה לאישור ה FDAהאמריקאי. לפרטים לגבי הטיפול ניתן לפנות לד"ר הרט 1700700723
רופאי עור מומחים בנו בשבילך מערכת אבחון וייעוץ מיידי לטיפול באקנה Online
מערכת MDacne נבנתה על ידי רופאי עור מומחים בעלי עשרות שנות ניסיון בטיפול באקנה ומומחים מובילים באינטליגנציה מלאכותית ומערכות מחשוב מתקדמות. על ידי ניתוח מצב האקנה האישי שלך המערכת מתאימה לך תוכנית טיפולית אישית. את רוב ההמלצות תוכל ליישם מיידית ומרשמים לתרופות תוכל לקבל במידת הצורך מרופא המשפחה.
"די לאקנה- דרכו של דרמטולוג לטפל בעור"- ספר חדש באנגלית עם טיפים לטיפול באקנה
ספרו הדיגיטלי החדש באנגלית , של עורך אתר האקנה- ד"ר יורם הרט- מומחה למחלות עור ואקנה, מבהיר את הסיבות להיווצרות הפצעונים בנערות ותקופת הבגרות ומפרט כללי "עשה ואל תעשה" שימושיים, בנוסף לשיטות וטיפים מחדר הרופאים.
טיפול פוטותרפי לאקנה - עלייה מהירה בפופולאריות ברחבי העולם.
טיפול פוטותרפי מאפשר שיפור מהותי לאקנה הן בגיל ההתבגרות והן בגברים ונשים מעל גיל 20. לפרטים נוספים באתר האקנה הישראלי.
טיפול פוטודינמי להסרת נגעי שמש והצערת העור ללא ניתוח
פיתוחים חדשניים של חומרים ומקורות אור מיוחדים מאפשרים היום להסיר נגעי עור בצורה סלקטיבית ללא נזק מהותי לעור הבריא. לפרטים על חידושים בתחום הטיפול הפוטודינמי להצערת העור ולהסרת נזקי שמש ללא ניתוח.
אתר עם מידע על עור באנגלית
לדוברי האנגלית - אתר חדש עם מידע וטיפים על טיפול בעור. www.skintricks.com
מבצע מיוחד למוצרים נגד סבוריאה !!
ה Sebacare100 הוא מוצר חדשני המאפשר הקלה ומניעה של אודם בצידי האף בין הגבות ובקרקפת ללא שימוש בסטרואידים. מחיר מיוחד בחנות האתר !!
© כל הזכויות שמורות לאתר העור הישראלי
דרונט בניית אתרים