אתר העור הישראלי
 

העור בהריון, תינוקות וילדים

ההריון והעור

בתקופת ההריון חלים שינויים רבים בכל מערכות גופה של האשה ובכלל זה גם שינויים בעור ובשיער. ריכוז ההורמונים הנשיים בדם עולה (פרוגסטרון ואסטרוגן), ומופיעים הורמונים יחודיים להריון המיוצרים בשיליה. השינויים בגופה של האשה ההרה מתבטאים בין היתר בתופעות עוריות.

לילד יש פריחה ? - המדריך המהיר !!

רוב מחלות הילדים מתאפיינות בתפרחות על העור. בכתבה הבאה מדריך מהיר על ההבדלים בין המחלות השונות.

פילינג - "הפסקת הצהרים"

שילוב מיוחד וחדשני של חומרים מאפשר הבהרת כתמי עור משמש והריונות
ב 2-3 טיפולים קלים ומהירים וללא אובדן ימי עבודה

עור התינוק

עור הילוד הוא דק מאוד וניזוק בקלות. לעיתים קרובות יתפתחו בו פצעוני זיעה, סבוריאה ודלקת חיתולים. כיצד לאבחן לטפל ולמנוע בכתבה הבאה...

יבלות ויראליות

היבלות הוויראליות נגרמות על ידי ווירוסים מסוג שונים. רובם קשורות בוירוסים מקבוצת ה Human Papiloma Virus שכוללת 70 זנים שונים. היבלות שמופיעות בילדים אינם מסוכנות כלל ולא קשורות להפרעות באיברים פנימיים.

דלקת עור סבוראית והטיפול בקשקשת Seborrhea

סבוריאה היא מצב שבו יש יצירה והפרשה מוגברת של חומר שומני מבלוטות החלב של העור. שומניות היתר מתבטאת בעיקר באזורי העור שבהם יש ריכוז גבוה של חלב ובעיקר בצידי האף, בין הגבות ובעור הקרקפת. פרטים וחידושים בטיפול בכתבה.....

הגנה משמש - תינוקות , ילדים ומתבגרים

כווית שמש קשה אצל ילד קטן מסכנת אותו לטווח הקצר והארוך.הוכח באופן חד משמעי שכוויות שמש קשות בילדות מעלות הסיכון להתפתחות מלנומה ממארת.חישובים מראים שרוב הקרינה האולטרה סגולה שאדם צובר בימי חייו נקלטת בשמונה עשרה השנים הראשונות לחייו. איך להגן עליהם- בכתבה הבאה..

מולוסקום

מולוסקום הוא שם כללי ליבלות הנגרמות על ידי וירוס הנקרא מולוסקום קונטאגיוזום. Molluscum contagiosum. היבלות מופיעות ברוב המקרים בילדים המדביקים אחד את השני בבית או בגן.

שריטות שטחיות של העור - כיצד לטפל ??

שריטות שטחיות של העור הן שכיחות בכל גיל - אך במיוחד בילדים. שריטה שטחית מוגדרת כפגיעה חלק בשכבות העור - ללא חדירה מתחת לעור. השריטות נגרמות לרוב מנפילות ומופיעות פעמים רבות על הידיים, מרפקים וברכיים.

כל מה שצריך לדעת על שמן אמבטיה !!!

שמן אמבטיה הוא תוספת לטיפול בעור יבש. שמן האמבטיה משאיר על העור שכבה דקה שומנית שמונע איבוד לחות מהעור. שמירת הלחות של העור מונעת יובש וגרד. חסרונות ויתרונות של שמן אמבטיה. איך להשתמש ?

פסוריאזיס בילדים

פסוריאזיס היא פחות שכיחה בילדים מאשר במבוגרים. למרות זאת כ 10 אחוזים מהמבוגרים עם פסוריאזיס החלו לסבול מהמחלה לפני גיל 10. פסוריאזיס טיפתית Guttate ופסוריאזיס בקרקפת שכיחים יותר בילדים אך לרובם יהיו גם הנגעים האופייניים בגב המרפקים והברכיים. פרטים נוספים בכתבה...

האתר מוגן בזכויות יוצרים.

אין להעתיק או לשכפל כל מידע המופיע באתר ללא אישור בכתב מחברת רשיונל מיינד.
טיפול חדשני לשיפור צלקות אקנה
טיפול חדשני היעיל לשיפור צלקות אקנה שקועות זכה לאחרונה לאישור ה FDAהאמריקאי. לפרטים לגבי הטיפול ניתן לפנות לד"ר הרט 1700700723
רופאי עור מומחים בנו בשבילך מערכת אבחון וייעוץ מיידי לטיפול באקנה Online
מערכת MDacne נבנתה על ידי רופאי עור מומחים בעלי עשרות שנות ניסיון בטיפול באקנה ומומחים מובילים באינטליגנציה מלאכותית ומערכות מחשוב מתקדמות. על ידי ניתוח מצב האקנה האישי שלך המערכת מתאימה לך תוכנית טיפולית אישית. את רוב ההמלצות תוכל ליישם מיידית ומרשמים לתרופות תוכל לקבל במידת הצורך מרופא המשפחה.
"די לאקנה- דרכו של דרמטולוג לטפל בעור"- ספר חדש באנגלית עם טיפים לטיפול באקנה
ספרו הדיגיטלי החדש באנגלית , של עורך אתר האקנה- ד"ר יורם הרט- מומחה למחלות עור ואקנה, מבהיר את הסיבות להיווצרות הפצעונים בנערות ותקופת הבגרות ומפרט כללי "עשה ואל תעשה" שימושיים, בנוסף לשיטות וטיפים מחדר הרופאים.
טיפול פוטותרפי לאקנה - עלייה מהירה בפופולאריות ברחבי העולם.
טיפול פוטותרפי מאפשר שיפור מהותי לאקנה הן בגיל ההתבגרות והן בגברים ונשים מעל גיל 20. לפרטים נוספים באתר האקנה הישראלי.
טיפול פוטודינמי להסרת נגעי שמש והצערת העור ללא ניתוח
פיתוחים חדשניים של חומרים ומקורות אור מיוחדים מאפשרים היום להסיר נגעי עור בצורה סלקטיבית ללא נזק מהותי לעור הבריא. לפרטים על חידושים בתחום הטיפול הפוטודינמי להצערת העור ולהסרת נזקי שמש ללא ניתוח.
אתר עם מידע על עור באנגלית
לדוברי האנגלית - אתר חדש עם מידע וטיפים על טיפול בעור. www.skintricks.com
מבצע מיוחד למוצרים נגד סבוריאה !!
ה Sebacare100 הוא מוצר חדשני המאפשר הקלה ומניעה של אודם בצידי האף בין הגבות ובקרקפת ללא שימוש בסטרואידים. מחיר מיוחד בחנות האתר !!
© כל הזכויות שמורות לאתר העור הישראלי
דרונט בניית אתרים