אתר העור הישראלי
 

פטריות בעור ובציפורניים

פטריות במפשעות ובכפות רגליים

מאות אלפי סוגים שונים של פטריות קיימים בעולמנו. רק כ-50 זנים יכולים לגרום למחלות אצל בני אדם או חיות. הפטריות שיכולות לגרום למחלה מסווגות ל 3 קבוצות עיקריות:דרמטופיטים, פטריות שמר ופטריות עובש. איך להיפטר מהר מפטריות בעור ?

פטריות בעור בקרקפת - "גזזת" Tinea Capitis

הילדים המשחקים עם חתולי רחוב נדבקים לעיתים בפטריות הגורמות לנשירת שיער בצורת עיגולים. מאחר שהשיער באיזורים אלו נראה גזוז המחלה מכונה "גזזת". מה לעשות ? איך מטפלים ??

פטריות בציפורניים - יש מה לעשות !!

שכיחותה של פטרת הציפורניים עולה עם הגיל. הפגיעה מתחילה בדרך כלל בציפורני הרגליים ולאחר מספר שנים עלולה לעבור גם לציפורני הידיים. קיימות היום תרופות יעילות במיוחד היכולות לחסל את הפטריות ביותר משבעים אחוזים מהסובלים מפטרת ציפורניים.

פטרת הגוף - לרוב מחתולים, כלבים (או ילדים אחרים).

פטרת הגוף שכיחה בקרב ילדים הנמצאים במגע קרוב לחיות ביית. הסימנים לפטרת הגוף מתבטאים לרוב בשטחי עור טבעתיים ששוליהם אדומים ומכוסים קשקש ומרכזם בהיר. למה חשוב לטפל במהירות ואיך עושים זאת ??

מה עושים כנגד "פטריות שמש" ? Tinea Versicolor

רבים המגיעים לבדיקת רופא עור בתקופת הקייץ מתלוננים על כתמים חומים או לבנים שמופיעים על גבי החזה, הצוואר והגב לאחר שיזוף. ברוב המיקרים זו תופעה הנגרמת על ידי פטרית שמר. איך לטפל ולהיפטר מזה ?

כל מה שרצית לדעת על פיטיריאזיס רוזיאה Pityriasis Rosea !!

פיטיריאזיס רוזיאה היא מחלה משונה ומפתיעה. למרות שמה אין לה כל קשר לפטריות, היא אינה מדבקת ואינה מסוכנת. המחלה מתאפיינת בפריחה וורודה מיוחד במינה. לפרטים נוספים בכתבה הבאה...גרד סביב פי הטבעת - תלונה שכיחה ביותר !

גרד מסוג זה שכיח ביותר. גם בילדים וגם במבוגרים. המצב הוא לרוב מאוד טורדני ומביך. מה הן הסיבות השכיחות כיצד למנוע וכיצד לטפל ? כל זה בכתבה הבאה....

האתר מוגן בזכויות יוצרים.

אין להעתיק או לשכפל כל מידע המופיע באתר ללא אישור בכתב מחברת רשיונל מיינד.
טיפול חדשני לשיפור צלקות אקנה
טיפול חדשני היעיל לשיפור צלקות אקנה שקועות זכה לאחרונה לאישור ה FDAהאמריקאי. לפרטים לגבי הטיפול ניתן לפנות לד"ר הרט 1700700723
רופאי עור מומחים בנו בשבילך מערכת אבחון וייעוץ מיידי לטיפול באקנה Online
מערכת MDacne נבנתה על ידי רופאי עור מומחים בעלי עשרות שנות ניסיון בטיפול באקנה ומומחים מובילים באינטליגנציה מלאכותית ומערכות מחשוב מתקדמות. על ידי ניתוח מצב האקנה האישי שלך המערכת מתאימה לך תוכנית טיפולית אישית. את רוב ההמלצות תוכל ליישם מיידית ומרשמים לתרופות תוכל לקבל במידת הצורך מרופא המשפחה.
"די לאקנה- דרכו של דרמטולוג לטפל בעור"- ספר חדש באנגלית עם טיפים לטיפול באקנה
ספרו הדיגיטלי החדש באנגלית , של עורך אתר האקנה- ד"ר יורם הרט- מומחה למחלות עור ואקנה, מבהיר את הסיבות להיווצרות הפצעונים בנערות ותקופת הבגרות ומפרט כללי "עשה ואל תעשה" שימושיים, בנוסף לשיטות וטיפים מחדר הרופאים.
טיפול פוטותרפי לאקנה - עלייה מהירה בפופולאריות ברחבי העולם.
טיפול פוטותרפי מאפשר שיפור מהותי לאקנה הן בגיל ההתבגרות והן בגברים ונשים מעל גיל 20. לפרטים נוספים באתר האקנה הישראלי.
טיפול פוטודינמי להסרת נגעי שמש והצערת העור ללא ניתוח
פיתוחים חדשניים של חומרים ומקורות אור מיוחדים מאפשרים היום להסיר נגעי עור בצורה סלקטיבית ללא נזק מהותי לעור הבריא. לפרטים על חידושים בתחום הטיפול הפוטודינמי להצערת העור ולהסרת נזקי שמש ללא ניתוח.
אתר עם מידע על עור באנגלית
לדוברי האנגלית - אתר חדש עם מידע וטיפים על טיפול בעור. www.skintricks.com
מבצע מיוחד למוצרים נגד סבוריאה !!
ה Sebacare100 הוא מוצר חדשני המאפשר הקלה ומניעה של אודם בצידי האף בין הגבות ובקרקפת ללא שימוש בסטרואידים. מחיר מיוחד בחנות האתר !!
© כל הזכויות שמורות לאתר העור הישראלי
דרונט בניית אתרים