אתר העור הישראלי
 

נשירת שיער-מה לעשות ??

איך הוא צומח ?

שעות רבות ותשומת לב מיוחדת מוקדשים לטיפוח השיער.למראה השיער השפעה פסיכולוגית ניכרת הן אצל נשים והן אצל גברים ופגיעה בצמיחתו עלולה לגרום עוגמת נפש רבה. כדאי להבין מספר עובדות יסוד הקשורות לצמיחתו של השיער ונשירתו.

התקרחות גברית

יותר משני שלישים של הגברים מתקרח במידה חלקית או מליאה אך רק מעטים יודעים שגם אצל רוב הנשים מופיע דלדול שיער במהלך החיים. ההתקרחות בגברים מתחילה בדרך בהתרחבות המפרצים בקדמת הקרקפת. מה הם הטיפולים וכיצד למנוע ?

ההשפעה הרפואית של ג'לטין בבליעה כתוסף תזונה בנשירת שיער בנשים וגברים

לגבי טיפול בג'לטין בבליעה יש ספרות רפואית ענפה רבת שנים שנבדקה ונחקרה על ידי רופאי עור במספר מדינות בעולם. טיפול בג'לטין נותן תמיכה למראה בריא של השיער, הציפורניים והעור. ג'לטין לא מכיל גלוטן, או כולסטרול, והוא בעל ערך קלורי נמוך, הטיפול בג'לטין אינו דורש מרשם רפואי והוא נחשב בטוח לשימוש.

השיער - עובדות מפתיעות !!

האם לג'ינג'ים יש יותר שערות ? בכמה צומחות השערות כל יום ? מה עדיף - לסרק או להבריש ?
אצל מי צומח השיער יותר מהר - גברים או נשים ? האם השיער צומח יותר בקייץ או בחורף ? תשובות על השאלות האלו ועוד בכתבה הבאה ...

שיעור יתר והסרת שיער

בחברה המערבית שבה אנו מצויים, שיער הראש השופע הוא פאר ויופי לאשה. עודף שיער על הפנים ועל גב הידיים והרגליים הוא בגדר בלתי רצוי ומשתדלים להסירו. מה הסיבות לשיעור יתר ואיך מסירים את השיער בכתבה הבאה...

אלופציה אראטה (Alopecia Areata)

אלופציה אראטה היא מחלה שכיחה המתבטאת באובדן שיער בקרקפת או בכל מקום אחר בגוף. מתחילה בדרך כלל באובדן שיער באזור קטן עגול אחד או יותר. הקרקפת היא המקום הכי שכיח לביטוי המחלה, אך הזקן או כל אזור עם שיער בגוף יכול להיות מעורב לחוד או יחד עם הקרקפת.

8 עצות גילוח לגברים

מתי להתגלח ? סכין או מכונה ? באיזה כיוון ? ג'ל או קצף ?? כל הטיפים והעיצות בהמשך ..

טיפולים טבעיים וויטמינים לסובלים מנשירת שיער

מה הם הויטמינים והטיפולים הבטעיים המומלצים לסובלים מנשירת שיער ? לפרטים בכתבה הבאה....

שאלות ותשובות על שימוש בתמיסת מינוקסידיל (מינוקסי)

תמיסת מינוקסידיל 2% היא התכשיר הרפואי היחיד המאושר בארץ לטיפול בנשירת יתר בנשים. איך התכשיר עובד ? כיצד בדיוק להשתמש ? האם יש תופעות לוואי ? על כל זאת ועוד בכתבה הבאה....

תזונה ותוספי מזון לשיער בריא !!

דיאטת חריפות ואנורקסיה של דוגמניות מתחילות היא האויב הגדול ביותר של שיער יפה. כדי לצמוח בצורה טובה שערך זקוק לקלוריות !! אין בעיה בדיאטות רגילות אך דיאטות חריפות מדי (כאסח) יגרמו לפגיעה חריפה ביופיו של השיער ואפילו לנשירה מוגברת. מה השיער צריך באמת ??

אתרים ומכונים העוסקים בטיפול בנשירת שיער והתקרחות

אתרים ומכונים העוסקים בטיפול בנשירת שיער והתקרחות

האתר מוגן בזכויות יוצרים.

אין להעתיק או לשכפל כל מידע המופיע באתר ללא אישור בכתב מחברת רשיונל מיינד.
טיפול חדשני לשיפור צלקות אקנה
טיפול חדשני היעיל לשיפור צלקות אקנה שקועות זכה לאחרונה לאישור ה FDAהאמריקאי. לפרטים לגבי הטיפול ניתן לפנות לד"ר הרט 1700700723
רופאי עור מומחים בנו בשבילך מערכת אבחון וייעוץ מיידי לטיפול באקנה Online
מערכת MDacne נבנתה על ידי רופאי עור מומחים בעלי עשרות שנות ניסיון בטיפול באקנה ומומחים מובילים באינטליגנציה מלאכותית ומערכות מחשוב מתקדמות. על ידי ניתוח מצב האקנה האישי שלך המערכת מתאימה לך תוכנית טיפולית אישית. את רוב ההמלצות תוכל ליישם מיידית ומרשמים לתרופות תוכל לקבל במידת הצורך מרופא המשפחה.
"די לאקנה- דרכו של דרמטולוג לטפל בעור"- ספר חדש באנגלית עם טיפים לטיפול באקנה
ספרו הדיגיטלי החדש באנגלית , של עורך אתר האקנה- ד"ר יורם הרט- מומחה למחלות עור ואקנה, מבהיר את הסיבות להיווצרות הפצעונים בנערות ותקופת הבגרות ומפרט כללי "עשה ואל תעשה" שימושיים, בנוסף לשיטות וטיפים מחדר הרופאים.
טיפול פוטותרפי לאקנה - עלייה מהירה בפופולאריות ברחבי העולם.
טיפול פוטותרפי מאפשר שיפור מהותי לאקנה הן בגיל ההתבגרות והן בגברים ונשים מעל גיל 20. לפרטים נוספים באתר האקנה הישראלי.
טיפול פוטודינמי להסרת נגעי שמש והצערת העור ללא ניתוח
פיתוחים חדשניים של חומרים ומקורות אור מיוחדים מאפשרים היום להסיר נגעי עור בצורה סלקטיבית ללא נזק מהותי לעור הבריא. לפרטים על חידושים בתחום הטיפול הפוטודינמי להצערת העור ולהסרת נזקי שמש ללא ניתוח.
אתר עם מידע על עור באנגלית
לדוברי האנגלית - אתר חדש עם מידע וטיפים על טיפול בעור. www.skintricks.com
מבצע מיוחד למוצרים נגד סבוריאה !!
ה Sebacare100 הוא מוצר חדשני המאפשר הקלה ומניעה של אודם בצידי האף בין הגבות ובקרקפת ללא שימוש בסטרואידים. מחיר מיוחד בחנות האתר !!
© כל הזכויות שמורות לאתר העור הישראלי
דרונט בניית אתרים