אתר העור הישראלי
 

טיפול חדשני ומוצלח לכנמת

שני מחקרים קליניים גדולים בדקו את יעילותו ובטיחותו של תכשיר חדש לטיפול בכינים בשם ספינוסד (Spinosad). ייחודו של תכשיר זה הינו ביכולתו להרוג גם את ביצי הכינים ולכן אין צורך בסירוק אגרסיבי לאחר השימוש בו.

טיפול חדשני ומוצלח לכנמת

כנמת הינו מטרד שכיח ביותר ומטריד בילדים. הטיפול המקובל כיום בכינים הינו שימוש בפרמתרין 1% בשילוב עם סירוק קפדני על מנת להפטר גם מביצי הכינים. בנוסף על מנת להפיק תוצאות ממשיות יש לחזור על הטיפול בפרמתרין 7-10 ימים לאחר הטיפול הראשוני.

שני מחקרים קליניים גדולים בדקו את יעילותו ובטיחותו של תכשיר חדש לטיפול בכינים בשם ספינוסד(Spinosad).  התכשיר נמרח כקרם על השיער, ולאחר המתנה של כעשר דקות נשטף.
ייחודו של תכשיר זה הינו ביכולתו להרוג גם את ביצי הכינים ולכן אין צורך בסירוק אגרסיבי לאחר השימוש בו. המחקרים בדקו את יעילותו ובטיחותו של השימוש בתכשיר החדש לעומת שימוש בתכשיר פרמתרין רגיל.

בתום שימוש של 14 יום לא נמצא כל הבדל משמעותי בתופעות הלוואי בשימוש בשני התכשירים (פרמתרין מול ספינוסד) ובכל מקרה תופעות הלוואי היו קלות ביותר.

מבחינת יעילות השימוש בתכשירים נמצא כי שימוש למשך 7 ימים בספינוסד היה יעיל בכ-90% מן המקרים לעומת יעילות של 62%-68% בשימוש פרמתרין. בנוסף המחקרים הראו כי אם היה צורך בטיפול שני בתכשיר עדיין אחוזי ההצלחה היו גבוהים יותר בשימוש בספינוסד.

העלייה ביכולת הכינים לשרוד את הטיפולים המקבולים כיום מביאה לצורך הולך וגדל במציאות תכשירים יעילים חדשים לטיפול בכינים. למרות כמה מגבלות בהסקת מסקנות כלליות בהסתמך על תוצאות מחקרים אלו בלבד, ניתן לומר כי ספינוסד סולל את הדרך לטיפול חדשני יעיל יותר ובטוח יותר בכינים בילדים.

הדפסשלח לחבר
לכתבות נוספות בקטגוריה:
לילד יש פריחה ? - המדריך המהיר !!
כינים - כל מה שרציתם לדעת !!
כל מה שרצית לדעת על פיטיריאזיס רוזיאה Pityriasis Rosea !!
יבלות ויראליות
מה זה אימפטיגו ?
מולוסקום
הרפס מכל הסוגים
גרדת
זהירות חרקים!!!
האתר מוגן בזכויות יוצרים.
טיפול חדשני לשיפור צלקות אקנה
טיפול חדשני היעיל לשיפור צלקות אקנה שקועות זכה לאחרונה לאישור ה FDAהאמריקאי. לפרטים לגבי הטיפול ניתן לפנות לד"ר הרט 1700700723
רופאי עור מומחים בנו בשבילך מערכת אבחון וייעוץ מיידי לטיפול באקנה Online
מערכת MDacne נבנתה על ידי רופאי עור מומחים בעלי עשרות שנות ניסיון בטיפול באקנה ומומחים מובילים באינטליגנציה מלאכותית ומערכות מחשוב מתקדמות. על ידי ניתוח מצב האקנה האישי שלך המערכת מתאימה לך תוכנית טיפולית אישית. את רוב ההמלצות תוכל ליישם מיידית ומרשמים לתרופות תוכל לקבל במידת הצורך מרופא המשפחה.
"די לאקנה- דרכו של דרמטולוג לטפל בעור"- ספר חדש באנגלית עם טיפים לטיפול באקנה
ספרו הדיגיטלי החדש באנגלית , של עורך אתר האקנה- ד"ר יורם הרט- מומחה למחלות עור ואקנה, מבהיר את הסיבות להיווצרות הפצעונים בנערות ותקופת הבגרות ומפרט כללי "עשה ואל תעשה" שימושיים, בנוסף לשיטות וטיפים מחדר הרופאים.
טיפול פוטותרפי לאקנה - עלייה מהירה בפופולאריות ברחבי העולם.
טיפול פוטותרפי מאפשר שיפור מהותי לאקנה הן בגיל ההתבגרות והן בגברים ונשים מעל גיל 20. לפרטים נוספים באתר האקנה הישראלי.
טיפול פוטודינמי להסרת נגעי שמש והצערת העור ללא ניתוח
פיתוחים חדשניים של חומרים ומקורות אור מיוחדים מאפשרים היום להסיר נגעי עור בצורה סלקטיבית ללא נזק מהותי לעור הבריא. לפרטים על חידושים בתחום הטיפול הפוטודינמי להצערת העור ולהסרת נזקי שמש ללא ניתוח.
אתר עם מידע על עור באנגלית
לדוברי האנגלית - אתר חדש עם מידע וטיפים על טיפול בעור. www.skintricks.com
מבצע מיוחד למוצרים נגד סבוריאה !!
ה Sebacare100 הוא מוצר חדשני המאפשר הקלה ומניעה של אודם בצידי האף בין הגבות ובקרקפת ללא שימוש בסטרואידים. מחיר מיוחד בחנות האתר !!
© כל הזכויות שמורות לאתר העור הישראלי
דרונט בניית אתרים