אתר העור הישראלי
 

"די לאקנה- דרכו של דרמטולוג לטפל בעור"- ספר חדש באנגלית עם טיפים לטיפול באקנה

תופעת האקנה משפיעה כמעט על כולנו.85% מהאנשים יסבלו מתופעה זו בתקופה אחת בחייהם, החל משנות העשרה, ואילו 25%, בעיקר נשים, ימשיכו להיאבק בפצעונים עד גיל 40.

ספרו החדש של ד"ר יורם הרט- עורך האתר, מומחה למחלות עור, חבר האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה וחוקר לשעבר בבמחלקת העור של אוניברסיטת קולומביה בניו יורק, מבהיר את הסיבות להיווצרות הפצעונים בנערות ותקופת הבגרות ומפרט כללי "עשה ואל תעשה" שימושיים, בנוסף לשיטות וטיפים מחדר הרופאים.

ניתן לרכוש ב: 

https://www.amazon.com/ACNE-What-your-Dermatologist-forgot-ebook/dp/B01B0OFWKC

 

דניאל קריסטין- 21 במאי 2012- "קניתי את הספר עבור בתי המתבגרת. מדובר במדריך הכתוב בצורה מאד ברורה העוסק בתופעת האקנה ודרכי הטיפול בה. הספר לא רק מתאר שיטות שונות לטיפול בפצעונים אלא אף מונה מספר רב של מיתוסים וטיפים, כולל מידע על העור שלך והגורמים לאקנה. אני מרוצה מהספר וממליץ עליו לכל מי שסובל מאקנה".

הוצאה לאור MP– 21 במאי 2012- " מדריך זה מיועד לכל- לנערים ומבוגרים-הסובלים מאקנה וזקוקים לסיוע בטיפול בעורם, הוא עזר לי להבין מה גורם לתופעה ומה מחמיר אותה. בנוסף תוכלו למצוא בו תיאור יסודי של מגוון שיטות טיפול החל מסבונים, קרמים וכלה באנטיביוטיקה ותרופות אחרות כדוגמת אקוטן. המדריך ידידותי לקורא, נכתב על ידי רופא עור שניגש ישר לעניין ואינו מכיל כל שטות.

ג'ניפר-30במרץ 2012- "שני ילדי סבלו מאקנה. ספר זה עזר לי מאד בהבנת הסיבות לבעיה. הטיפים בספר ברורים ושימושיים ביותר. הספר בהיר, מעודכן,מתומצת ולחלוטין לא מסחרי. סוף סוף אני יודעת מה לעשות. מומלץ לכל מי שהוא או בני שפחתו סובלים מאקנה.

הדפסשלח לחבר
טיפול חדשני לשיפור צלקות אקנה
טיפול חדשני היעיל לשיפור צלקות אקנה שקועות זכה לאחרונה לאישור ה FDAהאמריקאי. לפרטים לגבי הטיפול ניתן לפנות לד"ר הרט 1700700723
רופאי עור מומחים בנו בשבילך מערכת אבחון וייעוץ מיידי לטיפול באקנה Online
מערכת MDacne נבנתה על ידי רופאי עור מומחים בעלי עשרות שנות ניסיון בטיפול באקנה ומומחים מובילים באינטליגנציה מלאכותית ומערכות מחשוב מתקדמות. על ידי ניתוח מצב האקנה האישי שלך המערכת מתאימה לך תוכנית טיפולית אישית. את רוב ההמלצות תוכל ליישם מיידית ומרשמים לתרופות תוכל לקבל במידת הצורך מרופא המשפחה.
"די לאקנה- דרכו של דרמטולוג לטפל בעור"- ספר חדש באנגלית עם טיפים לטיפול באקנה
ספרו הדיגיטלי החדש באנגלית , של עורך אתר האקנה- ד"ר יורם הרט- מומחה למחלות עור ואקנה, מבהיר את הסיבות להיווצרות הפצעונים בנערות ותקופת הבגרות ומפרט כללי "עשה ואל תעשה" שימושיים, בנוסף לשיטות וטיפים מחדר הרופאים.
אתר עם מידע על עור באנגלית
לדוברי האנגלית - אתר חדש עם מידע וטיפים על טיפול בעור. www.skintricks.com
טיפול פוטותרפי לאקנה - עלייה מהירה בפופולאריות ברחבי העולם.
טיפול פוטותרפי מאפשר שיפור מהותי לאקנה הן בגיל ההתבגרות והן בגברים ונשים מעל גיל 20. לפרטים נוספים באתר האקנה הישראלי.
טיפול פוטודינמי להסרת נגעי שמש והצערת העור ללא ניתוח
פיתוחים חדשניים של חומרים ומקורות אור מיוחדים מאפשרים היום להסיר נגעי עור בצורה סלקטיבית ללא נזק מהותי לעור הבריא. לפרטים על חידושים בתחום הטיפול הפוטודינמי להצערת העור ולהסרת נזקי שמש ללא ניתוח.
מבצע מיוחד למוצרים נגד סבוריאה !!
ה Sebacare100 הוא מוצר חדשני המאפשר הקלה ומניעה של אודם בצידי האף בין הגבות ובקרקפת ללא שימוש בסטרואידים. מחיר מיוחד בחנות האתר !!
© כל הזכויות שמורות לאתר העור הישראלי
דרונט בניית אתרים